E-Shop PreDomyaZáhrady.sk

Internetové záhradné centrum

Viac info o produktoch na

Kontaktujte nás

OZY s.r.o.
obchod(zavin)prezahrady.sk
+421 917 757 403
+421 907 521 938

Smykacky

Ostatné produktové rady v našej ponuke

V našej ponuke záhradných doplnkov sa nachádzajú aj iné produktové rady, ako plastový neviditeľný oddeľovač. Preto by sme Vás radi informovali aj o týchto produktoch: Plastové zatrávňovacie dlažby, Plastové Ochranné Siete a Pletivá, Gumenné Povrchy, Umelé TrávnikyDetské Šmýkačky.

Ďaľšie Prodkuty

Plastové zatrávňovacie dlažby

Zatrávňovacie dosky vyrobené z plastu sú neoddeliteľnou súčasťou stavebníctva. Vďaka ich technickým vlastnostiam, ako sú zaťažiteľnosť na m2, hmotnosť, jednoduchosť realizácie, dnes plne nahrádzajú betónové zatrávňovacie dlažby, ktorých prácnosť, hmotnosť a estetickosť realizovanej plochy je v dnešnej dobe neakceptovateľná. Plastové zatrávňovače prerastajú trávou až do 96% a je v nich možné viesť aj závlahu, aby bola spevnená polocha vždy krásne zelená.

Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Ochranne siete proti skodcom

Ochranné siete proti škodcom a plastové pletivá

Siete proti škodcom vyrobené z plastu sa použivajú na ochranu proti škodcom. Ich využitie je veľmi široké. Najčastejšie alpikácie sú ako ochrana trávnika pred hlodavcami a krtmi, ochrana stromčekov pred ohrýzaním zverou, ochrana pred vtákmi a iné. Sami určite viete, že zbaviť sa škodcov vašej úrody, alebo trávnika je veľmi náročne a vo väčšine prípadov ani neexistuje pôsob ako tento problém vyriešiť a preto je veľmi dôležitá prevencia.

Plastové pletivá sú v dnešnej dobe použiteľné rovnako ako pozinkované pletivá a to na ohradenie pozemkov, budov, stavenísk a iné. Sú vyrábané z vysokokvalitných plastov, ktorých pevnosť je zaručená technologickým procesom výroby.

Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Umele travniky

Umelé trávniky

S umelým trávnikom ste sa najčastejšie stretávali na športoviskách, futbalových, tenisových alebo detských ihriskách. To že umelý trávnik nepatrí do záhrady a, že je príliš finančne nároční dnes už neplatí. S príchodom profesionálnych umelých trávnikov na náš trh môžete na tento pocit zabudnúť. Umelé trávniky sú tak realistické, prirodzené a na pohľad aj dotyk príjemné, že nebudete schopný rozoznať rozdiel medzi prírodným a umelým trávnikom.

Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Umelý trávni je konečne zelené riešenie.

Gumenna dlazba

Gumenné povrchy a gumenné dlažby

Gumové povrchy majú v súčastnosti široké spektrum použitia. Najčastejšie sa s nimi stretávame pri vytváraní nárazu tlmiacich plôch detských ihrísk, špecializovaných športovísk, viacúčelových ihrísk, povrchov telocviční, dvorov, maštalí, parkovísk, letných terás a peších alebo cyklistických chodníkov. Sú vyrobené zo zmesi  recyklovaného gumového granulátu (z opotrebovaných pneumatík a bezfarebného, alebo farebného polyuretánového pojiva), čím prispievajú k ochrane životného prostredia. Kvalita povrchov spĺňa najnáročnejšie kritéria, ktoré sú kladené na kvalitu športovísk. Povrchy pre detské ihriská vyhovujú smernici EÚ a nadväzujúcej normy SR o bezpečnosti detských ihrísk podľa STN EN 1177 a STN EN 1176 pre kritickú výšku pádu (HIC). Tieto gumové rohože majú certifikovanú výšku HIC (kritickú výšku pádu) až 2,95m [pri hrúbke povrchu 75mm]. Spĺňajú všetky zdravotné a právne predpisy platné v EÚ.

Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Smykacky

Detské laminátové šmýkačky pre každé ihrisko

V našej ponuke nájdete šmýkačky vyrobené zo sklolaminátu. Sklolaminátové šmýkalky sú mimoriadne odolné voči žiareniu UV, majú veľmi dlhú životnosť, dlhodobo dobre vyzerajúci vzhľad. Počas životnosti šmýkačky nie je potrebná žiadna údržba. Vyznačujú sa jednoduchou montážou. Farebné prevedenie laminátového výrobku je možné zvoliť podľa požiadaviek klienta. Majú mimoriadne šmykľavý a tvrdý povrch.

Viac informácií nájdete na tejto stránke.